Na koho se u nás můžete obrátit?

Aktuálně u nás naleznete následující pracoviště...

Mgr. Zuzana Baladová

Fyzioterapie — masáže
Mgr. Zuzana Baladová Martina Ptáčková

Naše zdravotnické zařízení je tvořeno fyzioterapeutkou Zuzanou Baladovou a masérkou a instruktorkou zdravotního cvičení Martinou Ptáčkovou.

Zabýváme se diagnostikou a léčbou akutních i chronických bolestí pohybového aparátu (kombinací technik moderní fyzioterapie s metodami alternativními), regenerací těla po fyzické či psychické zátěži (relaxačními procedurami) a v neposlední řadě preventivní péčí k udržení vašeho zdraví.

více na webu Mgr. Zuzany Baladové

Mgr. Jana Jedličková a kol.

Fyzioterapie — masáže — lymfodrenáže
Mgr. Jana Jedličková

Nabídka individuální fyzioterapie, manuálních lymfodrenáží, metoda L. Mojžíšové, metoda McKenzie pro pacienty s výhřezem meziobratlové ploténky, kineziotaping, prohlídky sportovců fyzioterapeutem s doporučením kompenzačních cvičení.

Široká nabídka klasických i wellness masáží.

Spolupráce s lékaři různých odborností v regionu i mimo centrum Fyzioterapie Holubova (sportovní lékař, ortopedi, rehabilitační lékaři, gynekologové)

více na REHAFIR.CZ


MUDr. Eva Vanáčová

Rehabilitační lékař — homeopatie
MUDr. Eva Vanáčová

Vedle pojišťovnou hrazeného rehabilitačního vyšetření a ošetření měkkými a mobilizačními technikami včetně metod dle Mojžíšové a Koláře nabízí i pojišťovnou nehrazenou reflexní masáž nohou, sedativní akupresurní masáž hlavy, kraniosakrální terapii, kineziotaping a homeopatické poradenství.

více na webu MUDr. Evy Vanáčové

Mgr. Gabriela Křivková

Fyzioterapeut
Mgr. Gabriela Křivková

Nabízím individuální fyzioterapii pro diagnostiku i terapii obtíží pohybového aparátu, preventivní programy i péči o sportovce.

S citlivým přístupem a využitím moderních technik Vám pomůžu při bolestech zad, svalů i kloubů, po úraze nebo operaci, při neplodnosti, inkontinenci nebo obtížích v těhotenství.

více na webu Mgr. Gabriely Křivkové


Mgr. Eva Klucká & PhDr. Andrea Troníčková

Psycholog, psychoterapeut
Mgr. Eva Klucká PhDr. Andrea Troníčková

V naší psychologické poradně nabízíme individuální poradenství, párové poradenství, rodinné poradenství, psychoterapii, práci s pěstounskými rodinami, krizovou intervenci, relaxaci, mediaci.

více na našem webu